Showtime

Kë e nxori në mes të natës nga shtëpia Bleona Qerreti

11/08/2017 17:45
nga:FL.B

Këngëtarja dhe aktorja shqiptare e cila jeton dhe bën jetën në Amerikë ajo për momentin ndodhet në Shqipëri.

Ditën e djeshme u lajmërua me një fotografi nga shtrati ku e tëra ishte nudo një çarçaf atë e mbulonte në pjesët intime.

Bleona nuk ka bërë me dije se pse konkretisht ndodhe në Shqipëri, e me këtë rast ajo do jetë pjesë në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Por sigurisht se nuk e kanë harruar miqtë e vjetër e një prej tyre është ky Eraldo Rexho ku Bleona siç kuptohet atë e ka nxjerr në mes të natës në rrugë, për t’u takuar.

Dhe më këtë fotografi ajo ka treguar veprimi e saj dhe në një formë I ka treguar falje ‘Me fal o baby qe te nxora nga shtëpia ne mes te natës’. /Kosovarja

08/08/2018 10:22

Bleona Qerreti pozon e zhveshur: Ky është trupi im i vërtetë