Sporti

Katër formacionet e mundshme të Valverdes për takimin ndaj Chelsea

03/12/2018 16:16
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës takohet me Chelsean të mërkurën me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve.

Ernesto Valverde varet nga Andres Iniesta, deri sa ai e di nëse mesfushori do të jetë në dispozicion për Chelsean, shkruan GazetaBlic

Mesfushori u dëmtua më 4 mars në ndeshjen kundër Atleticos, mirëpo sot është stërvitur rregullisht me skuadrën.

Andaj mediat spanjolle kanë publikar katër formacionet e mundshme të Barçës për derbin ndaj Chelsea./GazetaBlic/

12/12/2018 17:42

Chelsea dhe Bayern pas yllit të Marseille