Sporti

Karton i kuq në takimin Chelsea – Leicester City (VIDEO)

01/13/2018 17:31
nga:Lorik J

Skuadra e Leicester Cityt ka mbetur me 10 lojtarë në takimin ndaj Chelseat.

Mysafirët kanë mbetur me një lojtar më pak në këtë ballafaqim në minutën e 68, shkruan GazetaBlic.

Chilwell është ndëshkuar me dy karton të verdhë, ku edhe më pas u largua nga fusha e blertë.

12/12/2018 17:42

Chelsea dhe Bayern pas yllit të Marseille