Lajme

Kaqusha Jashari thotë se votat e PSD-së u manipuluan nga partnerët e AAK-së

11/03/2019 20:13
nga:B. D

Themeluesja e PSD-së, Kaqusha Jashari, po e konsideron si të pabazuar deklaratën e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, se partia e saj mund të shkrihet tek partneri i koalicionit.

Ajo madje po dyshon se votat e socialdemokratëve u manipuluan nga partnerët e Aleancës.

11/23/2019 23:31

E thotë Ardian Gjini: AAK nuk ka synim të jetë pjesë e qeverisë, VV dhe LDK le të provojnë bashkë