Showtime

Kaq tërheqëse duket Fibi (FOTO)

12/01/2017 19:55
nga:N S

Fibi është njëra nga këngëtaret e cila duket tejet tërheqëse, shkruan Sovrani.info

Ajo para pak çastesh ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet seksi.

Shikojeni se sa bukur duket ajo.

 

 

🙃

A post shared by 🔷Daniela Kamberi (FIBI)🔹 (@fibiofficial) on

02/22/2018 09:41

Sulmi vetëvrasës që kishte cak Ambasadën Amerikane përmes fotografive dhe videove