Showtime

Kaq të thjeshtë se keni parë asnjëherë Afronën e Bleros?

02/18/2018 13:14
nga:A. R.

Afrona Dika tash e një kohë është pjesë e shoubizit shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Kjo për faktin se ajo është e dashura e këngëtarit Blero Muharremi e që vazhdon të komentohet për paraqitjet e saj. Blogerja Dika, vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon imazhe të llojllojshme.

Në këto të fundit jemi befasuar me pamjen  e saj, kaq të thjeshtë nuk e kishim parë kurrë. Shikojeni imazhet në vazhdim dhe binduni.

Por nuk mund të themi që Blero nuk është me fat që ka një grua të tillë.  Kujtojmë se ata janë që një kohë së bashku, lidhja e të cilëve po ecën mjaft mirë. /GazetaBlic./

08/05/2020 19:20

Afrona Dika publikon foto pa pikë makijazhi në fytyrë, ja si duket