Showtime

Kaq ‘shpërthyese’ moti s’e keni parë Afronën e Bleros, vë në fokus gjoksin

06/11/2018 15:04
nga:L I

Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë një nga çiftet më të komentuara në estradë, shkruan Gazeta Blic.

Ndarja, ribashkimi i tyre ka bërë që ata janë të jenë në qendër të mediave rozë. Udhëtimet janë të shpeshta që çifti realizojnë, ku së fundmi kanë udhëtuar drejt Marokos.

Nga atje çifti po publikojnë pamje të ndryshme, ku po shfaqen më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit.

Është Blero ai që ka publikuar një fotografi të Afronës ku modelja po duket tejet shpërthyese teksa ka nxjerrë në pah gjoksin gjigant.

View this post on Instagram

The Moroccan vibes ❤️ @afronadika

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Blero dhe Afrona kanë vite së bashku, ku madje ishte Blero ai që i propozoi fejesë atij në emisionin “Prive”, ndërsa dasma e tyre është në prag por që ende nuk dihet diçka më saktë./GazetaBlic

08/18/2020 18:15

Blero publikon një moment intim me Afronën