Cool

‘Kaq para t’i mer taxi në Prishtinë për distancën që Messi dha gol nga gjuajtja e lirë mbrëmë’

05/02/2019 18:44
nga:N S

Mbrëmë u zhvillua ndeshja mes skuadrës angleze Liverpool dhe asaj spanjolle Barcelonës në kuadër të Ligës së Kampioneve , shkruan GazetaBlic.

Ndeshja u luajt në stadiumin spanjoll ‘Camp Nou’.

Të dy skuadrat shfaqen aftësitë e tyre dhe bën një lojë të jashtëzakonshme.

Liverpool dhe Barcelona, kishin mijëra shikues në stadium po ashtu edhe prapa ekraneve.

Barcelona, tregoi më përkushtim në lojë ku rezultoi fitore me rezultat 3-0.

Për këtë fitore, kishte mendime të ndryshme por nuk munguan edhe ato epike.

Një foto po qarkullon në rrjetin social ‘Instagram‘ për golin e Lionel Messit i cili shënoi gol nga gjuajtja e lirë.

Foto kjo qesharake, pasi që thuhet se për distancën që lojtari katalunas ka shënuar gol taksi në Prishtinë t’i merr 2 euro.

Mos harroni të qeshni.?

/GazetaBlic./

07/08/2020 23:55

Dy kartona të kuq e një gol, Barcelona fiton derbin e Katalonisë – Espanyol në Segunda Division