Showtime

Kaq ndryshe duket Gresa Pallaska pa grim

12/24/2017 14:43
nga:FL.B

Aktorja, Gresa Pallaska cilësohet si një nga aktoret më të bukura në vend. Ajo, ka tipare të rralla dhe një karakter të veçantë.

Aktorja që tashmë është “single”, nuk është vetëm e adhuruara e publikut, por edhe e shoqërisë.

Kolegët e saj thonë se ajo është gjallëria e prapaskenave.

Gresa që së fundi është aktuale me rolin e Rabies tek “Çka ka shpija”, zakonisht në serial shfaqet e lyer e e ngjyer, por në jetë është tejet modeste.

Gresa e lyer dhe e pa lyer ndërron shumë, e kjo vërehet lehtësisht./Kosovarja

09/16/2018 12:48

‘Rabën’ e fotografojnë fshehurazi, do të ‘shokoheni’ nga gjendja e saj