Showtime

Kaq joshëse si keni parë asnjëherë, vajzën dhe gruan e Lutfi Hazirit (FOTO)

01/27/2018 11:29
nga:A. R.

Lutfi Haziri, kryetari aktual i komunës së Gjilanit ka disa vite që është i martuar me këngëtaren Myrvete Bajrami, shkruan Gazeta Blic.

Ata tashmë kanë edhe 4 fëmijë, por ajo që gjithmonë bie në syrin e mediave janë vajzat e Lutfiut, të cilat shquhen për linjat trupore perfekte dhe pamjen karakteristike që kanë.

Ato janë tejet aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale, që publikojnë imazhe të llojllojshme duke mos munguar edhe ato provokuese.

Në imazhin që “Gazeta Blic”, ka përzgjedh është Mika me vajzën e saj Këngën të cilat duken shumë joshëse madje mund të themi se bukurinë e ka trashëguar nga e ëma, të cilat ngjasojnë po aq shumë.

‘Bëmë mama të të ngjajë’, është fjalia që i përshtatet më së shumti ku siç duket Kënga është kopja më e bukur e nënës së saj. /GazetaBlic./

12/03/2019 15:34

Humbi gjithë familjen nën rrënojat e tërmetit, Dorian Greku prej 2 muajsh ndodhej në Francë për azil