Showtime

Kaq elegante nuk e keni parë asnjëherë deputeten Ganimete Musliu (Foto)

05/05/2017 15:32
nga:A. R.

Partia Demokratike e Kosovës, sot ka thirrur një mbledhje urgjente të kryesisë, pasi opozita ka dorëzuar nënshkrimet në Kuvend për mocionin ndaj Qeverisë Mustafa.

Por në këtë mbledhje duket se më shumë se debati dhe biseda, gjithë vëmendjen e ka marrë një anëtare e PDK’së e cila është edhe deputete e Kuvendit të Kosovës.
Deputetja Ganimete Musliu, është shfaqur mjaft elegane në të kuqe, duke habitur të gjithë pasi jo shpesh vendos të duket kështu, shkruan Magazina.al

Për më shumë shihni fotografitë ku Ganja shiet duke shkuar në selinë e partisë së saj.

06/29/2020 14:00

Ganimete Musliu tregon se i ka thënë JO Gjykatës Speciale, Leonora Jakupi e komenton deklaratën e saj