Showtime

Kaq e bukur duket Loredana në këtë fotografi

02/18/2020 21:44
nga:N S

Loredana Zefi ka marrë kritika pozitive për pamjen e re.

Reperja shqiptare, Loredana Zefi, e ka ndryshuar stilin e flokëve.

Ajo është bërë me balluke dhe duket mahnitshëm në një prej fotografive të fundit të publikuar në llogarinë e saj në Insgram.

Me këtë rast rep-artistja ka pranuar kritika shumë pozitive.

Rreth vetes ka një numër të madh fansash të cilët e përkrahin edhe sa i përket karrierës së suksesshme muzikore.

View this post on Instagram

Hallo Deutschrap 🙂 @sellmakasumoviq

A post shared by Loredana (@loredana) on