Showtime

Kaq bukur duken gruaja dhe djali i Labinot Tahirit

09/30/2018 16:40
nga:Natyra

Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi, është një prej këngëtarëve shqiptar me të pëlqyer, shkruan GazetaBlic.

Labi, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpalos gjëra të ndryshme nga puna e tij, por, shumë rrallë nga jeta e tij private.

Këngëtari është i martuar me gruan e tij Hanën dhe kanë tre femijë, dy djem dhe një vajzë.

Gruaja e Labit Hana, është aktive në rrjetet sociale e cila kohë pas kohe publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo në profilin zyrtarë Facebook, ka publikuar një fotografi së bashku me djalin e tyre të madh Eltonin.

Ata së bashku, brenda veturës, po duken shumë bukur me veshje sportive.

Shikojeni fotografinë më poshtë;/GazetaBlic/

05/27/2019 00:36

Zgjedhjet evropiane: Këto janë rezultatet e deritashme!