Sporti

Kapitulon Trepça’89, Ferizaj dyfishon epërsinë

03/07/2020 15:17
nga:M K

Përsëri ai, gjithnjë ai. Taulant Dajaku ka shënuar golin e dytë personal dhe të dytin për skuadrën në përballjen ndaj Trepçës’89.

Ashtu si në pjesën e parë kur realizoi pas shtatë minutash, Dajaku shënoi sërish edhe në fraksionin e dytë, shkruan GazetaBlic.

Kësisoj, vendasit krijojnë kapital të mjaftueshëm për ta vazhduar të qetë takimin jetik.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat deri në fund.

53′ Ferizaj – Trepça’89 2-0

Ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

07/08/2020 16:29

Formacionet zyrtare: Drenica – Ferizaj