Sporti

Kapitulon Ferizaj, Prishtina shënon golin e tretë

03/04/2020 18:25
nga:M K

Prishtina shënon edhe golin e tretë përballë Ferizajt, thuajse për ta siguruar fitoren.

Otto John realizoi sërish, për ta trefishuar avantazhin e skuadrës së tij, shkruan GazetaBlic.

John shfrytëzoi në maksimum asistimin e Hilas dhe të gabimit të portierit mysafir, i cili nuk e perceptoi si duhet.

64′ Prishtina – Ferizaj 3-0

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim. Kujtojmë, ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

05/18/2020 21:21

​Rritet numri i të shëruarve në Ferizaj, bie numri i të prekurve!