Showtime

Kapen mat, Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri

01/12/2018 16:14
nga:N S

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare.

E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.

Por, reperi kohët ka mohuar romancën e re me bukuroshen tjetër prishtinase Melita Nushi.

Telegrafi ka arritur të sigurojë disa imazhe fotografike teksa dyshja shihet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Destinacioni i ardhshëm i dyshes mësohet se do të udhëtojë qyteza e Welsit të Linzit së Austrisë.

 

 

12/05/2018 11:49

Majlinda Zeka ‘godet’ keq Majkin ‘Ti je ai që e përulë çdo femër pasi që të përfundosh lidhjen!