Showtime

Kanë muaj larg njëri-tjetrit, e dashura e Feros me dedikim për të

05/22/2020 21:48
nga:L I

Kjo periudhë pandemie, ka gjetur Arbenita Ismajlin në Londër, ndërsa Feron në Gjermani, shkruan GazetaBlic.

Për shkak mbylljes së kufijve, çifti e kanë pasur të pamundur të takojnë njëri-tjetrin.

E kjo ka bërë që Arbenita të bëj një dedikim për Feron, ndërsa ka shkruar se e ka marrë malli për të.

Fero dhe Arbenita ka vite që janë bashkë, por që herë pas here dyshja kanë pasur krizat në lidhjen e tyre.

Ndërsa Fero ka vite që disa muaj që është shpërngulur në Gjermani për të jetuar, ku poashtu po realizon projektet e tij muzikore.

/GazetaBlic