Showtime

Kaltrina Selimi e ‘zjarrtë’ në imazhet e fundit

02/12/2019 13:27
nga:N S

Këngëtarja Kaltrina Selimi ka ndarë foto të reja në rrjetin social ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.

E veshur shumë thjeshtë, me një makijazh të përshtatshëm, flokët e kapura ajo po duket mahnitëse.

Kaltrina, ndan postime të shumta me fansat e saj, dhe pse nuk është shumë aktive me projekte muzikore.

Ndryshe, projekti i fundit i këngëtares është bashkëpunimi me Irkenc Hykën ‘Kthema‘.

Projekt ky që ka arritur 7 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube./GazetaBlic/