Showtime

Kaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ vjen me një pozë joshëse (FOTO)

03/13/2018 15:20
nga:L I

“O sa mirë” është një nga serialet më të shikuara në vend, shkruan GazetaBlic.

Në mesin e shumë aktorëve të pëlqyer futet dhe kaçurrelja bukuroshe, Arta Elezaj e cila arriti të depërtojë lehtë me rolin e saj në serial, atë të “Xhakartës”.

“Xhakarta” duket se po pëlqehet shumë nga publiku, shtuar këtu dhe bukurinë që ajo posedon e që është një plus mjaft i madh.

Arta së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga e shohim shumë joshëse, veshur me një bluzë ngjyrë blu me të verdhë, teksa pozon me shumë ëmbëlsi para kamerës./GazetaBlic

© Arta Elezaj [Instagram]

03/14/2019 20:35

Bukuroshe qysh në fëmijëri, ish e dashura e Endrit Thaçit!