Sporti

Ka probleme me gola, Zidane e kontakton lojtarin e rrezikshëm të Premierligës

12/07/2017 13:49
nga:M H

Real Madrid ka pasur kontakte me yllin e Chelsea, Eden Hazard.

Është menaxheri i mbretërve që ka kontaktuar me belgun për një transferim të tij në Bernabeu, shkruan Mirror.

Francezi është admirues i lojës së 26 vjeçarit, prandaj ka kërkuar që të bëhet pjesë e skuadrës së tij.

Zidane ka marrë edhe lejen e klubit për të nisur bisedimet prandaj nuk ka ngurruar dhe menjëherë ka kontaktuar futbollistin.

10/22/2018 13:41

Befasia e ditës, Ibrahimovic në Real Madrid