Sporti

Juventus – Tottenham, notat e lojtarëve (FOTO)

02/13/2018 22:44
nga:Lorik J

Takimi mes Juventusit dhe Tottenhamit ka përfunduar me rezultatin 2-2

Higuain shënoi dy gola për Juventusin, kurse Kane dhe Eriksen shënuan për Tottenham, shkruan GazetaBlic.

Pas përfundimit të ndeshjes, ‘Whoscored’ ka publikuar notat e lojtarëve.

Lojtari më i mirë i takimit u shpall, Gonzalo Higuain, kurse dështimi i ndeshjes ishte Buffon.

Ja notat:

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat