Sporti

Juventus barazon ndaj Tottenham në Allianz Stadium

02/13/2018 22:35
nga:Lorik J

Juventus ka barazuar në takimin ndaj Tottenham.

Takimi mes Juventusit dhe Tottenhamit ka përfunduar me rezultatin 2-2, shkruan GazetaBlic

Higuain shënoi dy gola për Juventusin, kurse Kane dhe Eriksen shënuan për Tottenham.

Ndeshja kthyese mes Juventusit dhe Tottenhamit zhvillohet në Wembley me 7 mars./GazetaBlic/