Sporti

Julian Draxler përfundon tek gjiganti anglez

01/13/2018 11:04
nga:Y.K

Skuadra nga Emirates Stadium është duke analizuar situatën e gjermanit në Parc des Princes, për të parë mundësinë e blerjes së tij

Arsenal është duke shikuar mundësinë e transferimit të Julian Draxler nga Paris Saint-Germain.

Asi 24 vjeçar ka qenë titullar në vetëm shtatë ndeshje këtë edicion të Ligue 1, si pasojë e transferimit të Neymar dhe Kylian Mbappe.

Kjo mungesë minutash në fushë mund ta shtyjë gjermanin të kalojë në Emirates Stadium, në mënyrë që të sigurojë një vend tek përfaqësuesja, para Kupës së Botës.

01/18/2019 22:54

Spalleti: “Spekulimet nuk më shqetësojnë”