Sporti

Juanmi shënon për mrekulli, por Alba e rikthen Barcelonën në lojë

04/20/2019 22:11
nga:Ideal

Dy gola për 3 minuta në “Camp Nou”, duel fantastik po zhvillohet në mes Barcelonës dhe Sociedadit.

Golin e barazimit e shënoi Juanmi në minutën e 62′, ndërsa festa nuk zgjati shumë dhe Alba kaloi Barcelonë në epërsi në minutën e 64′, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit mbetet 2:1.

Golat mund t’i shikoni në video:

VIDEO1

VIDEO2

Ndërkaq ne do t’ju raportojmë për çdo risi nga ky takim në kohë reale.

/GazetaBlic/