Showtime

Ju kujtohet ‘Zhade’? Aktorja është transformuar, nuk do ta njihni më

02/14/2018 11:06
nga:N S

‘Kloni’ ka qenë një nga serialet më të ndjekur në të gjitha shtetet ku është transmetuar dhe një ndër serialet e parë të huaj që janë transmetuar në Shqipëri.

Personazhi kryesor me emrin “Zhade” është sigurisht e paharrueshme për publikun dhe ndonëse kanë kaluar gati 16 vite nga ky serial, aktorja Giovanna Antonelli vazhdon të njihet ende si “Zhadja”.

41-vjeçarja deri në vitin 2016 luajti në filma e seriale kurse kohët e fundit i është përkushtuar familjes. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpeshherë foto dhe me pamjen që ka tani me siguri nuk do e njihni, shkruan Xing.al.

Ndryshe nga VIP-at e tjerë që me lifting zhdukin rrudhat apo me makjazh mbulojnë rrathët e zinj të syze, aktorja ka zgjedhur të mos bëjë asnjë ndërhyrje estetike duke qëndruar natyrale e duke postuar shpesh foto pa makeup.

Giovanna është e martuar me regjisorin Leonardo Nogueira me të cilin ka dy vajza. Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e saj të fundit.

02/19/2019 17:46

SHBA mbështetë zhvillimin ekonomik të Kosovës me 10 milion dollarë