Showtime

Ju kujtohet prezantuesja super-seksi e motit? Shikoni të pasmet e saj në bikini (Foto)

10/21/2017 10:41
nga:N S

Tash e një kohë, në faqet rozë të mediave ka qenë padyshim edhe prezantuesja e motit Yanet Garcia.

Ajo është një femër super-seksi dhe sigurisht ka bërë për veti të gjithë meshkujt që e kanë parë, transmeton lajmi.net

Garcia, në llogarinë e saj në Instagram ka mbledhur hiç më pak se 4.2 milionë ndjekës.

Dhe për të mund të themi lirisht se po e “çmend” rrjetin me trupin dhe të pasmet e saj.

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj