Showtime

A ju kujtohet Karla e serialit “Clone” – ajo veç çka po rinohet, shikoni çfarë ‘bombe’ është bërë!

03/14/2018 09:33
nga:FL.B

Juliana Paes, u bë e njohur për publikun shqiptar kur ajo luajti te telenovela Kloni, që bri bujë të madhe me temën që trajtoi.

Paes luajti një rol jo aq të rëndësishëm, atë të Karlës, por që me bukurinë dhe talentin e saj ajo rrëmbeu zëmrat e shumë adhuruesve.

Sot, Karla është një grua dhe një nënë shumë e përkushtuar, por as profesionin nuk e ka lënë anash..

Pavarësisht kalimit të viteve, ajo ende mbetet një ikonë e bukurisë.

12/18/2018 21:06

De Bruyne shënon super gol ndaj Leicesterit