Showtime

Jonida Vokshi publikon momente intime me bashkëshortin

09/23/2019 07:40
nga:N S

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi lidhën martesë javën që shkoi.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi javën e kaluar i dhanë fund beqarisë, çifti lidhën kurorë në Shqipëri ku të pranishëm ishin qindra persona.

Tani dyshja kanë udhëtuar për muaj të mjaltit dhe duket po kalojnë momentet më të mira në jetën e tyre.

Minuta më parë aktroja publikoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet pranë burrit të saj të cilin kishte puthur dhe ka ‘harruar’ të ja fshijë buzëkuqin.