Showtime

Jonida Vokshi i dhuron puthje në buzë të dashurit, gjatë emisionit

06/12/2019 08:48
nga:L I

Ka pak javë që ish aktorja e serialit vendor “O sa mirë”, Jonida Vokshi pranoi lidhjen e saj me aktorin Besnik Krapi, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, Vokshi ftoi të fejuarin në emisionin që ajo drejton të titulluar “Personale”, ku shfrytëzoi rastin ta pyeste çfarëdo që donte ajo.

Në mesin e shumë pyetjeve, aktorja e pyet se a do të martohet në shtator dhe a i ka dalë nusja ashtu siç e ka dashur.

“Nusja është një loçkë”, teksa ka publikuar dhe pjesë të intervistës, ku dhe i jep një puthje në buzë aktores.

“E kom ndërpre disa here xhirimin prej sikletit ??”, ka shkruar Krapi në videon e publikuar. Jonida dhe Besniku ka vite që janë në lidhje, ndërsa tashmë dhe janë fejuar, dhe shumë shpejt pritet që raportin e tyre ta çojnë dhe një hap më tej./GazetaBlic

09/23/2020 13:10

Jonida Vokshi thekson linjat në veshjen e ngushtë