Showtime

Jonida Maliqi konfirmon ndarjen nga Romeo Veshaj!

01/05/2020 07:42
nga:N S

Lidhja e tyre është përfolur shumë.

Gazetarët e kanë pasur të vështirë për një kohë të gjatë por jo të pamundur pasi shpesh i kapnin mat me foto e video duke shkëmbyer puthje çiftin Jonida Maliqi-Romeo Veshaj, tashmë të ndarë.

Pasi e pranuan, duket se romanca e tyre ka marrë fund dhe ky është fakt, jo aludimi por fakt i thënë nga vetë Jonida.

Kjo e fundit ishte e ftuar në “Shiko Kush LUAN”, në lojën “Ndaje ose haje” ajo u pyet: “Si është e vërteta për këtë lidhjen e shumë përfolur? A je single a je me atë? Të vërtetën ose tortën.”
Jonida zgjodhi që të përgjigjej duke u shprehur se tashmë është single!”- Jonida e tha me gojën e vetë, tani s’kemi më pse aludojmë, janë s’janë

07/01/2020 09:01

Jonida Maliqi publikon foto kur nuk kishte ndërhyrje, kaq ndryshe dukej