Showtime

Jo vetëm Poni, por edhe djali i saj paska një të mrekullueshëm!

03/14/2019 19:12
nga:L I

Këngëtarja nga Shipëria Poni, siç dihet tashmë është edhe nënë e një djali.

Ajo përveç që i kushton rëndësi muzikës ajo kujdes të veçantë i kushton edhe të birit, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, Poni ka qenë shumë e rezervuar sa i përket fotografive të familjes së saj, mirëpo si duket kohët e fundit është “zbutur” pak dhe ka vendosur t’i ndajë bashkë me fansat edhe një pjesë të jetës private.

Në Instagram, ajo ka publikuar një video, teksa dëgjojmë djalin e saj duke kënduar këngën “I believe I can Fly”, nga R. Kelly.

E duket se edhe djali i saj në të ardhmen do ndjekë rrugën e nënës së tij, për tu bërë këngëtar./GazetaBlic

01/17/2019 15:48

Këngëtarja shqiptare jep lajmin e trishtë për fansen 22 vjeçare: Do i këndoja në dasmë!