Showtime

JLo dhe Kim në garë me të pasmet, kjo fotografi po ‘çmend’ rrjetin

12/07/2017 15:22
nga:N S

Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian janë femrat më të komentuara të momentit.

E një fotografi e tyre e realizuar së bashku po vazhdon ta ‘çmend’ një rrjet të tërë.
Të pasmet e tyre bombastike kanë qenë në fokusin e publikut dhe mediave rozë gjithmonë e akoma vazhdon të shkruhet për to.

Të dyja po shijojnë momente të lumtura pranë burrave që ua kanë rrëmbyer zemrën e janë femrat që çdo mashkull do të donte ti ketë në duar.

 

 

12/03/2018 13:10

Kim Kardashian me fustan të shkurtër shfaqet mbresëlënëse!