Showtime

“Jetë të gjatë gjoksit të madh”, Enca ka një përgjigje për të gjithë kritikuesit

07/22/2019 14:56
nga:Natyra

Tanimë të gjithë e njohim Encën dhe e dimë shumë mirë që nuk ka komplekse as të zhvishe e as të flasë hapur për këtë pjesë.

Format e saj të kolme shpeshherë kthehen në qëndër të vëmëndjes për mediat rozë.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ka qenë nga fansat e këngëtares që e ka pyetur: “Pse në çdo video tënden e nxjerr gjoksin?”

Dhe përgjigja e Encës ka qenë e menjëhershme: “Le të themi që gjoksi nuk është si qenushi që e nxjerrim nga shtëpia kur te duam. Ne vajzat me gjoks të madh e kemi aty gjithë kohën dhe duam sduam bie gjithmonë në sy! Gjithashtu kjo ishte pjesë e një klipi ku xhiruam në plazh me bikini. Unë kam veshur fustan. Edhe nëse do të vishja diçka të mbyllur gjoksi im sërish do të binte në sy. Jetë të gjatë gjoksit të madh!’