Showtime

Jessica Alba duket mbresëlënëse në New York me fustanin ngjyrë rozë

08/10/2018 08:37
nga:FL.B

Aktorja e famshme, Jessica Alba e cila është shefe e “The Honest Company”, i është ofruar çmimi i Nylon’s Beauty Innovator Awards në New York.

37-vjeçarja e cila është nënë e tre fëmijëve, u shfaq në ceremoni me një fustan të bukur ngjyrë rozë të punuar nga stilistët Emily Current & Meritt Elliott.

Ceremonia e çmimeve u zhvillua në Skylight Modernku, ku aktorja me famë botërore mbajti një fjalim para turmës dhe trajtoi temën e ndikimi të grimit.

“Ne vetëm po përpiqemi që t’i ndihmojmë njerëzit të duken mrekullueshëm” ka thënë Alba gjatë fjalimit./KlanKosova

06/20/2019 00:21

Parashikon Donika Kadaj- Bujupi: AAK do t’i fitojë zgjedhjet, kurdo që ato mbahen