Lajme

Jepe kerrin që e ki, Auto Mita ta vlerëson disa mijë edhe ta jep një kerr të ri me 0% interes kredi

07/03/2020 16:27
nga:M K

Padyshim se ëndrra e gjithsecilit është të vozis veturë të re, e cila është elegante, e sigurt dhe i plotëson të gjitha kërkesat e vozitësit.

Ditëve të sotme, me Auto Mitën asnjëherë nuk ka qenë më e lehtë dhe më e lirë të bëheni me kerr të ri!

Në vazhdën e shumë kampanjave që Auto Mita i sjell për klientët e vet, kampanja aktuale është ajo që jua mundëson të gjithëve ta dërgoni veturën tuaj për vlerësim te Auto Mita dhe pjesën tjetër ta shtoni për ta marr një veturë të re.

E mira e kësaj është se pjesën e mbetur ju mund ta shtoni ose me cash ose me kredi me 0% interes!

Prandaj, për rehati e siguri, çojeni veturën e vjetër te Auto Mita, aty ju vlerësohet disa mijë dhe ju bëheni me kerr të ri!

ZERO ZERO quhet oferta më e mirë ndonjëherë!

ZERO ZERO quhet oferta më e mirë ndonjëherë!0% interes për mu bo me kerr t'ri!Bjere kerrin e vjetër që e ki, merre tjetrin me 00km të ri,e përmes TEB ShA kredinë me 0% interes e ki!*Ju poashtu fitoni 5 vjet garancion dhe 1 vit Kasko FALAS!Na vizitoni ose kontaktoni në: 📞 045 500 588 | 📞 045 645 666*Shuma maksimale është 10,000 Euro për 36 muaj.

Publiée par Renault dhe Dacia – Auto MITA sur Vendredi 3 juillet 2020

05/11/2017 16:02

Renault Talisman prezantohet në panairin e veturave në Prishtinë