Showtime

Jehona Dreshajt gati sa nuk po i ‘shpërthen’ gjoksi nga fustani i ngushtë (Foto)

04/16/2018 14:58
nga:L I

Duke qenë motra e këngëtares Afërdita Dreshaj, emri i saj u bë mjaft i lakuar në media, shkruan GazetaBlic.

Flasim për bukuroshen Jehona Dreshaj e cila komentohet shumë për linjat e saj trupore.

© Jehona Dreshaj [Instagram]

Jemi mësuar tashmë që në çdo paraqitje të saj ajo të ekspozohet më shumë se që duhet.

E tillë është dhe paraqitja e radhës e saj në Instagram.

E veshur me një fustan me ngjyrë rozë, e rregulluar deri në detaj, ajo nuk ka lënë pa ekspozuar gjoksin e saj bombastik i cili duket sikur do shpërthej nga momenti në moment, nga fustani i ngushtë që ka veshur.

Jehona dhe Afërdita ka vite që jetojnë në Amerikë së bashku me familjen. Madje Afërdita do të kurorëzojë lidhjen e saj me martesë në qershor të këtij viti./GazetaBlic

© Jehona Dreshaj [Instagram]

03/20/2019 20:22

Ramiz Lladrovci: Kadri Veseli është si une