Showtime

Jehona Dreshaj nuk heziton të vishet provokuese, shfaqet ‘e nxehtë’ nga Kalifornia

04/09/2018 12:02
nga:FL.B

Ajo ka marrë famën në krah të motrës së saj modeles e këngëtares – Afërdita Dreshaj, shkruan GazetaBlic.

E tani, Jehona Dreshaj nuk ka fare dyshim se ia ka marrë anën të motrës fal bukurisë së pakontestueshme e po ashtu edhe fal provokimeve.

© Jehona Dreshaj [instagram]

Ajo në orët e para të së hënës, ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj publike në “Instagram” ku është shfaqur tejet atraktive.

© Jehona Dreshaj [instagram]

Marrë parasysh se tashmë kemi hyrë në stinën e pranverës dhe temperaturat kanë nisur të rriten, bukuroshja ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me një fustan dyngjyrësh – të bardhë me vija ngjyrë vjollcë.

Ajo në kokë kishte vendosur një kapele ngjyrë të kaltër e që e bënte të ngjasojë si fallxhore që zakonisht i shohim në filmat e animuar.

© Jehona Dreshaj [instagram]

Edhe bukuroshja vet ka vënë si përshkrim një emotikonë si sferë e zezë, që fallxhoret e përdorin për parashikimin e të ardhmes. / © GazetaBlic /

07/01/2018 12:27

Jehona Dreshaj i ‘çmend’ të gjithë në dasmën e motrës, vishet ngusht e gjoksin në fushë