Lajme

Jakup Krasniqi sonte në BlicInterview, flet për Samitin e Berlinit dhe Betejën e Koshares

05/03/2019 17:12
nga:Gazeta Blic

Sonte në emisionin “BlicInterview me Astrit Gashin” i ftuar është Kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA Socialdemokrate, Jakup Krasniqi.

Shikuesit e televizionit Klan Kosova dhe lexuesit e GazetaBlic, e kanë mundësinë që sonte të mësojnë ekskluzivisht më shumë rreth asaj se:

-Çfarë prodhoj Samiti i Berlinit për Kosovën?

-Pse bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë po shkojnë në drejtimin e gabuar?

-A është duke u rrezikuar Kosova nga ndarja?

-Çfarë thotë ai për qeverisjen dhe nepotizmin?

-Si e komenton ai debatin për Betejën e Koshares?

Të gjitha këto mund t’i ndiqni sonte duke filluar nga ora 22:00 në “BlicInterview me Astrit Gashin” i cili transmetohet në Klan Kosova. Ndërsa GazetaBlic do t’iu mbajë të informuar më gjerësisht me deklaratat më ekskluzive të Krasniqit të cilat do të publikohen gjatë transmetimit.

/ © GazetaBlic /

Jakup Krasniqi sonte në BlicInterview, flet për Samitin e Berlinit dhe Betejën e Koshares

Shikuesit e televizionit Klan Kosova dhe lexuesit e GazetaBlic, e kanë mundësinë që sonte të mësojnë ekskluzivisht më shumë rreth asaj se:-Çfarë prodhoj Samiti i Berlinit për Kosovën?-Pse bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë po shkojnë në drejtimin e gabuar?-A është duke u rrezikuar Kosova nga ndarja?-Çfarë thotë ai për qeverisjen dhe nepotizmin?-Si e komentona ai debatin për Betejën e Koshares?

Publiée par GazetaBlic sur Vendredi 3 mai 2019

01/28/2020 16:29

Gashi: Akuza e PDK-së për Konjufcën se ka lidhje me Syrin e Popullit, është presion mbi VV-në që të mos ta lëshoj këtë post