Fit&Sexy

Ja si xhirohet një skenë me seks në film

10/16/2017 18:06
nga:M H

Kemi parë shumë shpesh skena seksi në filma, por a doni të dini se si xhirohen të tilla skena?

Një video e aktorëve Brooklyn Decker dhe Patrick Wilson duke xhiruar një skenë seksi tregon se në fakt realizimi i saj nuk është aq ‘hot’ sa duket.

Të dy po xhironin për filmin “Stretch”.

 

06/21/2018 15:08

Babai filmon të bijën nga momenti i lindjes e deri te ditëlindja e saj e 18-të, dokumentoi ndryshimin ndër vite