Showtime

Ja si është dukur Teuta Selimi para operacioneve (Foto)

07/17/2017 22:15
nga:F.B

Këngëtarja Teuta Selimi përherë ka qenë simpatike, që në fëmijëri, që atëherë kur drejtonte emisionet e fëmijëve në “RTP”-në e atëhershme, shkruan “Kosovarja”.

Teuta ndër vite ka ndryshuar, jo vetëm për shkak të viteve që ikin, por edhe për dëshirën e saj. Me pak fjalë, ajo ka ndërhyrë në pamjen e jashtme dhe kjo vërehet dukshëm, shkruan “Kosovarja”.

Teuta ka bërë disa ndryshime, e ju vlerësoni a ishte më mirë atëherë apo është tani.

Ndryshe, këngëtarja është nënë e dy djemve.

04/10/2018 20:56

E pabesueshme: Rrëfimi për vajzat që kthejnë virgjërinë (Video)