Showtime

Ja sa shpenzon Adelina Tahiri për vetëm një orë dore

03/22/2020 10:40
nga:N S

Adelina Tahirin bën jetë të shtrenjtë.

Këngëtarja Adelina Tahiri njihet si një nga emrat e estradës e cila bën jetë të shtrenjtë, shkruan lajmi.net.

Atë e kemi parë shpesh me rroba të markës së fundit e Adelina shpenzon shumë edhe për orë dore.

Faqja ‘whatteywearin’ e kanë publikuar çmimin e orës se saj ‘Hublot’, e që kushton 13, 150 euro.
Emri i Adelinës lakohet shpesh në media pikërisht për këtë arsye duke mos lënë anash edhe jetën e saj private e cila është në interes të publikut.

Adelina po e shijon jetën me burrin dhe djalin e saj, pavarësisht se fillimet nuk i kishte aspak të lehta, me shumë akuza se përse e ka marrë burrin më të vjetër.

 

06/03/2020 13:20

Ndryshimi drastik që Adelina Tahiri ka pësuar në peshë, nuk njiihet