Sporti

Ja sa para kërkon Arsenali për ta liruar Bellerinin

03/13/2018 21:24
nga:Y.K

Hector Bellerin nuk e ka të sigurtë të ardhmen e tij tek Arsenali.

Mbrojtësi spanjoll është folur shumë për një largim nga “Topçinjtë”, ku po kërkohet nga disa klube evropiane si; Juventus dhe Barcelona.

Edhe vetë lojtari po dëshiron të largohet nga Londra, ku Arsenali nuk po hynë më në UEFA Champions League.

Por drejtuesit e klubit i kanë vënë çmimin e duhur mbrojtësit, që kap shifrën e 50 milionë funteve

12/18/2018 20:06

Frashër Krasniqi: Të gjithë u çuan kundër Mogherinit përveç Vetëvendosjes