Sporti

Ja orari i ndeshjeve të xhiros së 18’të të Superligës së Kosovës

02/11/2019 16:01
nga:Lorik J

Ndeshja ndërmjet KEK-ut dhe Llapit në Obiliq do të hap stinorin pranveror të Ipko Superligës së Kosovës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të premten me fillim nga ora 13:30 – shkruan GazetaBlic.

Dy ndeshje do të luhen të shtunën, një të dielën dhe dy të hënën. Kryendeshja e kësaj xhiro është ajo mes Dritës dhe Gjilanit.

Ja orari i javës së 18’të:

  • E premte, 15 shkurt

13.30 KEK-u – Llapi

  • E shtunë, 16 shkurt

13.30 Ballkani – Drenica

13.30 Ferizaj – Trepça ‘89

  • E diel, 17 shkurt

13.30 Drita – Gjilani

  • E hënë, 18 shkurt

13.30 Flamurtari – Prishtina

13.30 Liria – Feronikeli

/GazetaBlic/