Cool

Ja një ide praktike për ta prerë bostanin vetëm për 25 sekonda

07/28/2018 15:37
nga:Gazeta Blic

Vera ndër të tjera ka lezetin edhe të ngrënies së shalqirit.

Perimi i njohur tek ne si bostan ka edhe “marifetin” e tij tek prerja, shkruan Indeksonline. Ekziston një teknikë e thjesht, por efikase që atë ta preni brenda pak sekondave.

Mjafton ta keni thikë të mprehtë dhe të imitoni këtë kuzhinier për ta bërë këtë punë në perfeksion. Por, kujdes gishtat!

06/17/2019 11:32

Topi i veçantë me të cilin do luhen ndeshjet e Premierligës