Lajme

Ja në sa ora votojnë Abrashi e Ahmeti

11/19/2017 08:01
nga:Gazeta Blic

Janë hapur vendvotimet për zgjedhjet në 19 komuna të cilat shkuan në balotazh pas zgjedhjeve të 22 tetorit.

Shpend Ahmeti sipas njoftimit do të votoj në qendrën votimit 1903E, Vendvotimi – 1903E/01R, Shkolla “Faik Konica” – ora 10:00.

Kurse kandidati i LDK-së për kryetar të Komunës së Prishtinës, Arban Abrashi voton në orën 13:00, në SHF “Hasan Prishtina” në kryeqytet.

01/06/2020 22:00

Arban Abrashi i thotë qartë kushtet për të hyrë me VV-në: LDK-së i takon presidenti, kryeparlamentari dhe 5 ministri