Showtime

Ja kush i ndau Shyhretën dhe Mahmutin!

12/07/2017 12:53
nga:N S

Ishin “dyshja” më ideale për publikun e muzikës popullore, e ndarja e tyre i shqetësoi ata për mungesë hitesh të ardhëshme, përcjell ORAinfo.

Këngët e tyre të përbashkëta mbeten në kujtesë të gjatë të publikut për të mos u ripërsëritur më.

Shumë nga publiku dëshiron të dijë arsyen e ndërprejes së këtij bashkpunimi, po dy këngëtaret asnjëherë nuk folën në lidhje me këtë.

Derisa Mahmuti e ruan kujtimin më të ende në rrjetet sociale nga ana e Shyhretës nuk ekmi asnjë postim të tillë.

Në këtë fotografi ku shihen së bashku në mbrëmjet e tyre, Mahmutin dhe Shyhretën sa për foto i nau fansi i tyre.

 

 

11/18/2018 15:12

Shyhrete Behluli plot elegancë krah nënës, ajo duket një zonjë e madhe!