Showtime

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

09/11/2017 09:52
nga:N S

Mbrëmë Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit.

Momenti më emocionues ka qenë ecja e Marinës drejt altarit.

Moderatorja e ka humbur të atin kur ka qenë shumë e vogël dhe në altar e shoqëroi djali i tezes.

Pasi iu afruan vendit ku bënë celebrimin, ishte Getoari ai që e mori nusen teksa në duar mbante një buqetë me trëndafila të kuq.

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj