Showtime

Ja kur do të publikohet dueti mes çiftit Eni Kocit dhe Genc Prelvukajt (Foto)

10/12/2017 16:11
nga:SH. L

Kënga vjen në duet me dyshen më të përfolur aktualisht.


Meqenëse fansat e tyre mezi po presin që kënga të dalë në Youtube, Eni ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për ta zbuluar datën dhe orën e publikimit.

‘Vetëm ti’ do të publikohet këtë të shtunë me date 10 në ora 13:00.

A post shared by Enny☆ (@enikociiii) on

Kujtojmë se dyshja janë përfolur për një lidhje të mundshme por asnjëri nuk ka pranuar të flas për media rreth kësaj, e ky bashkëpunim me gjithë titullin e këngës ngjallë edhe më tepër dyshime.