Sporti

Ja kur Dzeko mund të bashkohet me Interin

08/14/2019 08:33
nga:Ideal

Bisedimet mes Romës dhe Interit ende po vazhdojnë për Edin Dzeko-n.

Sipas ‘Corriere Dello Sport’, marrëveshja mund të finalizohet në ditën e fundit të merkatos në Itali, përcjellë GazetaBlic.

Pra Roma, mund të vendosë të përqendrohet në Boshnjakët për hapjen e Serisë A-së kundër Genoas dhe derbin në raundin e dytë apo të vendos ta shesë atë.

Pas kësaj, sulmuesi mund të shitet tek Interi./GazetaBlic/