Sporti

Ja kur do të zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale, mësoni datat

04/17/2019 23:13
nga:M K

Tashmë janë mësuar çiftet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Barcelona do të luajë me Liverpoolin, derisa Tottenhemi do të jetë kundërshtar i Ajaxit, shkruan GazetaBlic.

Ndeshjet e para do të zhvillohen me datën 30 të këtij muaji, ndërsa ato të kthimit një javë më vonë.

Pas pak do të dalim me deklaratat e trajnerëve dhe informatat tjera të rëndësishme nga gara më madhe për klube në kontinentin e vjetër.

/GazetaBlic/

07/17/2019 08:25

Buxhovi i reagon Veselit: Ka mbetur veç edhe një komandant pa reaguar që kjo të kthehet në “dekret” shtetëror